درخشش پی در پی خزرالکتریک در عرصه های بین الملل

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک با ایجاد تداوم اعتماد در مشتریان بین المللی توانست بار دیگر صادراتی به کشور عراق داشته باشد و سبب درخشش تولید ملی در عرصه های بین المللی باشد.

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک با توجه به حضور چندین سال پی در پی در نمایشگاه های کشور عراق که در ایجاد اعتماد و جلب رضایت مشتریان بین المللی بسیار موثر بود توانست بار دیگر تجربه صادرات بین المللی محصولاتش را به این کشور رقم بزند.
مشتریان زیادی از شرکت خزرالکتریک بازدید کرده اند و تحت تاثیر موفقیت و رضایت مشتریان این مجموعه در شهرهای مختلف کشور قرار گرفتند و الگوی موفقیت آنان را برای خودشان سرلوحه قرار دادند و همکاری با مجموعه خزرالکتریک را انتخاب کردند.
لازم به ذکر است که این مشتریان از تجربه و تخصص کارشناسان با سابقه خزرالکتریک برای بهبود استفاده از دستگاه ها و خط تولیدها استفاده می کنند که نتیجه آن کشت ذرت،کلزا و برنج بوده و جهت خشک کردن و انبار کردن آن ها از تجهیزات تولید شرکت دانش بنیان خزرالکتریک بهره می برند که اخیرا هم این تجهیزات آماده و صادر گردیده که در راستای آن کارشناسان خزرالکتریک برای نصب و راه اندازی عازم خواهند شد.
گفتنی است در نتیجه ایجاد همکاری بین شرکت خزرالکتریک و شرکت های عراقی،رضایت این مشتریان از این مجموعه و دستگاه ها و خط تولیدهای آن بسیار زیاد بوده که تداوم همکاری ها سندی بر این موضوع محسوب می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *