درخشش بی نظیر خزرالکتریک در صادرات بین المللی

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک مرزهای صادراتی دستگاه های تکنولوژیک را درنوردیدبه گزارش نگاه نیوز/شرکت دانش بنیان خزرالکتریک در راستای توسعه صادرات دستگاه های ابداعی و اختراعی،با عقد قرارداد با یکی از شرکت های عراقی موفق به صادرات دستگاه فرآوری فضولات دام و مرغ با ظرفیت ۲۰ هزار تن در سال شده است..
نکته مهم این امر،صادرات تکنولوژی و دانش فنی در قالب دستگاهی است که علاوه بر نجات طبیعت از تخریب فضولات دامی و مرغی،ایجاد درآمد مناسب با فروش کود ارگانیک حاصل از فرآیند دستگاهی است که می تواند بهترین جایگزین کود شیمیایی باشد.
گفتنی است کشور عراق یکی از کشورهای هدف صادراتی شرکت خزرالکتریک است که این مجموعه سال ها با صادرات دستگاه های خشک کن مدرن شالی و غلات،دستگاه های خط تبدیل شالی به برنج،دستگاه پخت ضایعات پروتئینی،هواکش های صنعتی تلاش مداومی داشته تا در بازار مذکور حضور پررنگی داشته باشد. .
شایان ذکر است سیستم فرآوری فضولات دام و مرغ،یکی از مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا است که توسط شرکت خزرالکتریم ابداع شده و علاوه بر نصب در داخل کشور برای نخستین بار در کشور عراق نیز نصب و راه اندازی می شود . ضمنا این تکنولوژی منحصر به فرد در دنیا کم نظیر است چون در بسیاری از کشورهای اروپایی مثل دانمارک و هلند این فضولات به صورت مایع در مزارع پاشیده می شود ، در حالی که در این سیستم فضولات با ارزش افزوده بسیار زیاد ، بهترین جایگزین کود های شیمیایی مورد نیاز برای استفاده در گلهای آپارتمانی ، باغچه ها و باغات و مزارع می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *