هیات اقتصادی – کشاورزی کنیا در شرکت دانش بنیان خزر الکتریک

هیات کشاورزی – اقتصادی کنیایی مرکب از ۲۲ تن از مقامات و مسئولین و مدیران و مالکین واحدهای صنعتی و کشاورزی کنیا در سفری به ایران از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ ژوئن(بیستم تا بیست و هفتم خرداد) به مدیریت خانم کارولین گیچوکی جهت عقد قرارداد خرید دستگاه تکنولوژیک ، مراودات متقابل صادراتی – وارداتی و بازدید از واحدهای مختلف صنعتی و کشاورزی به ایران سفر کردند.
این تیم کنیایی در روز سه شنبه ۲۵ خرداد مهمان شرکت دانش بنیان خزرالکتریک خواهند بود تا از این مجموعه و برخی از کارخانجات بزرگی که توسط مهندسین و تکنیسین های شرکت در منطقه مازندران نصب و راه اندازی شده است ، بازدید به عمل آورند و نسبت به توانمندی ها و مهارت های این مجموعه دانش بنیان اطلاع یابند. امید است که عنقریب دستگاههای متنوع و ابداعی شرکت خزر الکتریک راه خود را به قاره آفریقا نیز باز کند و بتواند ضمن ارتقای دانش کشاورزی و صنعتی کشورهای آفریقایی ، ارزآوری و افتخار آفرینی مناسبی برای کشور به بار آورد.
افراد هیات در گروه های مختلف تقسیم بندی شده تا هم از مجموعه های خزرالکتریک در حوزه های فرآوری فضولات دامی و مرغی،واحدهای خشک کن غلات،مراحل کاشت و داشت و برداشت شالی،واحدهای جوجه کشی و پرورش مرغ و استخرهای پرورش ماهی و کارخانجات تولید خوراک دام،طیور و آبزیان بازدید نمایند و هم از توانمندی های شرکت خزرالکتریک در حوزه های مختلف اطلاع یابند.
لازم به ذکر است که هیات کنیایی به دعوت وزارت امور خارجه به ایران آمده اند و از طریق معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری نسبت به بازدید از شرکت دانش بنیان خزرالکتریک اظهار علاقه مندی کردند،علیرغم ضیق وقت و کوتاه بودن مدت سفر اما در جهت بازدید از شرکت دانش بنیان خزرالکتریک بسیار مشتاق و علاقه مند بودند و ترجیح دادند که یک روز کامل را در شرکت دانش بنیان خزرالکتریک به بازدید از دستگاه های مختلف این شرکت در شهرهای مختلف از جمله شهرستان آمل بپردازند.
شایان توجه است که بازدید این تیم ها و هیئت های بین المللی سبب گسترش بیشتر روابط برون مرزی و ایجاد همکاری های مفید و مثمر ثمر بین ایران و کشورهای مختلف دنیا خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *