صادرات نمک شکن شرکت خزرالکتریک به عراق

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک در سال ۱۳۹۹ موفق به تولید دستگاه نمک شکن شد و به کشور عراق صادر کرد.
معین معصوم نیا،مدیر پروژه خط خردکن نمک و سولفات و سدیم در خصوص تولید و پروسه صادرات این دستگاه به کشور عراق با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نگاه نیوز گفت و گو کرد.

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک در سال ۱۳۹۹ موفق به تولید دستگاه نمک شکن شد و به کشور عراق صادر کرد.
معین معصوم نیا،مدیر پروژه خط خردکن نمک و سولفات و سدیم در خصوص تولید و پروسه صادرات این دستگاه به کشور عراق با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نگاه نیوز گفت و گو کرد و بیان نمود:عملکرد این دستگاه به این صورت است که سنگ نمک را در این دستگاه می ریزند و این دستگاه با پاروهای مخصوصی که دارد نمک ها را خرد می کند و سپس پس از طی کردن پروسه های مختلف وارد دستگاهی مشابه دستگاه سانتفریوژ می شود که این نمک در آخر تبدیل به کود پتاسیم می گردد.
وی افزود:طراحی و اجرای این دستگاه توسط مهندسین و کارشناسان شرکت دانش بنیان خزرالکتریک انجام شد که خواسته ها و نیازهای مشتری به طور کامل در نظر گرفته شد تا آنچه مطابق سلیقه و نیاز و شرایط مشتری است طراحی و اجرا گردد که خداروشکر رضایت مشتری عراقی را به همراه داشت.
معصوم نیا ادامه داد:این دستگاه برای نخستین بار در شرکت خزرالکتریک برای صادرات به کشور عراق تولید شد و باعث افتخار است که توانستیم خواسته های مشتری را با طراحی کم نظیر و کیفیت بالا تولید کنیم و رضایت مشتری را جلب کنیم و تولید ملی ایرانی را به کشورهای دیگر صادر کنیم و باعث سرافرازی و افتخار کشور عزیزمان شویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *