ارسال محصول خزرالکتریک به اندونزی و عمان

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک یک خط پخت ضایعات پروتئینی برای ارسال به کشور اندونزی و یک خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان برای ارسال به کشور عمان تولید و صادر کرد و این افتخاری است که تولید ملی ایرانی در حوزه صنعتی به کشورهای دیگر صادر می شود و مورد استفاده و استقبال قرار می گیرد.فریدون امینی،رئیس هیئت مدیره شرکت خزرالکتریک در این خصوص با خبرنگار نگاه نیوز گفت و گو و مصاحبه کرد.

شرکت دانش بنیان خزرالکتریک یک خط پخت ضایعات پروتئینی برای ارسال به کشور اندونزی و یک خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان برای ارسال به کشور عمان تولید و صادر کرد و این افتخاری است که تولید ملی ایرانی در حوزه صنعتی به کشورهای دیگر صادر می شود و مورد استفاده و استقبال قرار می گیرد.

فریدون امینی،رئیس هیئت مدیره شرکت خزرالکتریک در خصوص صاد‌رات محصولات شرکت خزرالکتریک به کشورهای دیگر و در خصوص ارسال دستگاه پخت ضایعات پروتئینی به اندونزی توضیح داد:جلب اعتماد مشتریان بین المللی نیازمند پروسه طولانی است که شرکت دانش بنیان خزرالکتریک در دو سال اخیر با حضور پررنگ در نمایشگاه های مختلف توانست اعتماد و نظر مشتریانی از جمله مشتری از کشور اندونزی را جلب و جذب کند و بازار جدیدی را در این کشور برای مجموعه خزرالکتریک ایجاد کند.
وی افزود:نخستین ست ماشین آلات پخت ضایعات پروتئینی برای ارسال به کشور اندونزی تولید و صادر شد و باید در نظر داشت با توجه به اینکه ۲۵ درصد از جمعیت کشور اندونزی را ملیت چینی تشکیل می دهد و صنعت این کشور به دست کشور چین است،جلب نظر مشتری اندونزیایی، کیفیت و کارایی شرکت خزرالکتریک را اثبات می کند.
رئیس هیئت مدیره شرکت خزرالکتریک ادامه داد:کیفیت کالا و خدمات پس از فروش و آموزش به اپراتورها مواردی هستند که مشتریان بین المللی را برای خرید از شرکت دانش بنیان خزرالکتریک مطمئن تر می کند.

امینی به نو آوری به کار برده شده در دستگاه پخت ضایعات پروتئینی اشاره کرد و گفت:این دستگاهی که به اندونزی ارسال کردیم نوعی کالای اختراعی محسوب می شود زیرا دستگاه های مشابه این دستگاهی که ما تولید کردیم وجود دارد اما نه با این کیفیت و کارایی بلکه با توجه به کیفیت و قیمت تمام شده دستگاه،محصول فوق العاده ای ارائه شده و ایده جدیدی اجرا گردیده است.

وی تصریح کرد:کار کردن با این دستگاه بسیار راحت و آسان است و تکنولوژی یونیکی که در ساخت آن به کار برده شده به صورتی است که روغن حرارتی را با بخار جایگزین می کند که همین نکته سبب افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصول می شود و دوام محصول را بالا می برد و از هزینه های جاری نیز می کاهد و نکته بسیار مهم در خصوص این دستگاه این است که برخلاف مشابه خارجی،نیازی به فونداسیون ندارد و‌ آماده استفاده است یعنی پس از رسیدن به اندونزی با وصل شدن به برق و گاز،دستگاه آماده به کار خواهد بود.

فریدون امینی،رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان خزر الکتریک درباره خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیانی که برای ارسال به کشور عمان تولید و آماده شد،توضیح داد:در یک رقابت سنگین با شرکت های چینی و ترک که در بازارهای کشور های همسایه و از جمله عمان سال ها است که با حمایت مستقیم و سوبسیدهای صادراتی گزاف دولت ها بازار این کشور ها را خصوصا در رابطه با خرید و نصب ماشین آلات با تکنولوژی بالا در اختیار گرفته اند ، شرکت دانش بنیان خزر الکتریک موفق به عقد قرارداد ساخت و نصب و راه اندازی کارخانه دان پلت برای دام ، طیور و آبزیان با ظرفیت 5 تن و قابل افزایش تا 10 تن در ساعت شده است . کلیه دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز طرح که بالغ بر 34 نوع دستگاه محتلف می باشد در شرکت طراحی ، ساخت و پس از تست توسط بخش کنترل کیفیت بارگیری و به سوی کشور عمان ارسال گردید. از نکات بارز این طرح آن است که مجموعه دستگاه های مذکور سبب راه اندازی یک کارخانه تولید دان پلت برای دام ، طیور و آبزیان در آن کشور می شود و علاوه برای تامین خوراک پلت برای واحدهای پرورش مرغ و ماهی و… سبب ایجاد اشتغال پایدار تعداد کثیری در آن کشور می شود. این بار به جای کالاهای مصرفی ، دستگاه های سرمایه ای به کشور عمان صادر شده است که مسلما سبب ارتقای جایگاه ایران در بازار کشور مذکور شده و باب جدیدی از صادرات از ایران به آن کشور را خواهد گشود .
وی خاطرنشان کرد:بازاریابی و صدور کارخانه مذکور در سایه تلاش بخش فروش و شرکت در نمایشگاه کشور عمان و هم چنین تلاش مستمر بخش صادرات شرکت به ثمر رسیده است ،گفتنی است که هر کارخانه دان پلت با توجه به شرایط خاص منطقه ، ظرفیت و آنالیز موادی که در منطقه قابل تامین است نیاز به طراحی و نقشه جداگانه ای دارد لذا پس از بازدید بخش فنی ، طراحی کارخانه مذکور در بخش نقشه کشی بت مدرن ترین نرم افزار انجام و پس از تائید بخش فنی ، جزئیات ساخت آن برای بخش برشکاری و ساخت ارسال گردید و تولید دستگاه ها تحت نظارت مهندسین بخش تولید و فنی ادامه یافت و پس از تائید مهندسین کنترل فرآیند و کنترل کیفیت برای رنگ آمیزی به بخش نقاشی ارسال و درنهایت مجددا در زمان تست تک تک دستگاهها به تائید بخش کنترل کیفیت رسیده و با بسته بندی مناسب توسط بخش لجستیک بارگیری و برای کشور عمان اعزام شد.

مصاحبه و تنظیم:مبینا ابراهیمی مقدم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *