زنگ مبارزه با فساد در مرکز استان نواخته شد!

با حضور رییسی در راس قوه قضاییه رویکرد دستگاه قضا در مبارزه با فساد شکلی تازه به خود گرفت و این دستگاه بدون مماشات با مفسدان در همه حوزه ها برخورد جدی خود را آغاز کرده است ؛ برخوردی قانونی توام با شفافیت که در صورت تداوم ؛ امید را به جامعه تزریق خواهد کرد.


مقابله با فساد اداری و برخورد با مدیرانی که گاها از جایگاه های خود استفاده درستی نکرده بودند رویکرد مثبتی بود که دستگاه قضا بدون در نظر گرفتن و مصلحت اندیشی های حزبی و گروهی در طول ماه های اخیر در همه سطوح آن را به جد پیگیری نمود.


به گزارش نگاه نیوز شنیده شده برخی احضار ها در موضوع بررسی تخلفات احتمالی دوره شهرداری سابق مرکز استان جهت تکمیل تحقیقات آغاز شده است و بر اساس شنیده ها امکان این که در این خصوص طی روزهای آتی افراد دیگری نیز احضار شوند دور از ذهن نیست.


لازم به ذکر است که پیش از این و در تابستان امسال رییس کل دادگستری استان اظهار داشت: پرونده‌ای که مربوط به شهرداری مرکز استان می‌شود به داد سرای تهران ارجاع شده است تا در مورد آن تصمیم گیری شود و باید تا احراز و قطعیت تخلف منتظر ماند.


وی پرونده شهرداری مرکز استان را به دلیل چند وجهی بودن و همچنین اسناد و مدارک متعدد پیچیده عنوان کرد و گفت: پرونده های اقتصادی زمان بر بوده و رسیدگی به آنها بررسی دقیق و زمان زیاد می‌طلبد.

حالا باید منتظر ماند تا پس از بررسی ابعاد این پرونده که به تعبیر رییس کل دادگستری پیچیده و چند وجهی می باشد آینده سیاسی مرکز استان به کدام سو خواهد رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *