اجرای تمامی برنامه های فرهنگی و هنری در مازندران لغو شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران گفت: در پی شهادت سردار سلیمانی، تمامی برنامه‌های فرهنگی و هنری ازجمله شصتمین سالروز درگذشت نیما یوشیج تا اطلاع ثانوی لغو شده است.
عباس زارع اظهار داشت: در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط تروریست‌های آمریکایی و اعلام سه روز عزای عمومی، تمام برنامه‌های فرهنگی و هنری استان مازندران لغو شده است.
وی گفت: یکی از این برنامه‌ها آئین گرامیداشت شصتمین سالروز در گذشت نیما یوشیج بوده است که قرار بود امروز در زادگاه نیما در یوش برگزار شود لغو و به زمان دیگری موکول شده است.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد مازندران همچنین از لغو تمامی کنسرت‌ها و این استان در روزهای آتی خبر داد و افزود: تمامی کنسرت‌های که در این ایام قرار بود برگزار شود تا اطلاع بعدی لغو شده است.
وی گفت: چندین برنامه موسیقی محلی و آئینی نیز که قرار بود در هفته جاری در استان برگزار شود لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.
بامداد امروز جمعه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *